П'ятниця, 26.04.2024, 19:45

facebook сторінка освітнього закладу

ПЛАН заходів щодо профілактики та протидії булінгу

Порядок подання та розляду заяв про випадки булінгу у ЗЗСО.

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в ЗЗСО та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ У ЗЗСО.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, проявам булінгу в закладах освіти.

ЗЗСО №11 "Ми проти насильства"

6 грудня відбулася зустріч учнів 9-11-х класів з представником факультету міжнародних відносин СНУ імені Лесі Українки (спеціальність: "Міжнародні відносини  та управління проектами) з питань профорієнтації.

Викладач розповіла про можливості, перспективи працевлаштування та здобуття професії на даному факультеті. Наголосила, що разом з економічними дисциплінами студенти вивчають дві іноземні мови, а також за бажанням факультативно інші іноземні мови. Наприкінці зустрічі, учням роздали буклети про факультет міжнародних відносин.