Субота, 27.04.2024, 07:06

Новини за 2013 навчальний рік

архів
Вітаємо!
Учнів, які стали переможцями у ІІ етапі (міському) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
Павлишину Катерину (3-В кл.) - ІІ місце;
Шведюк Іванну (8-А клю) - ІІІ місце;
Редько Вікторію (10-Б кл.) - ІІ місце
та вчителів Кольченко С.В., Березінську Т.В., Владичко О.С.

06.12.2013р. був проведений Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" для учнів 3-6 класів.

Вітаємо!
Переможців міського  конкурсу "Шкільний соловейко" (28.11.2013р.)
Фурман Оксану (5-Б кл.) зі зайнятим І місцем,
Демидюк Юлію (10-А кл.) зі зайняти ІІ місцем та їх керівника Степанюк А.В.

28.11.2013р. відбулася посвята учнів 5-6 класів в "Козачата".

Вітаємо!
Ляшук Олену (10-Б кл.) зі зайнятим І місцем в міській олімпіаді з географії.
Кучера Назара (9-А кл.) зі зайнятим ІІ місцем в міській олімпіаді з правознавства.
Ганзю Марину (10-Б кл.) зі зайнятим ІІІ місцем в міській олімпіаді з інформаційних технологій.
Вчителів, які підготували переможців, Штунюк Р.А., Крижанівську М.Є., Харічеву І.М.

Фурман Оксану (5-Б кл.), Шведюк Іванну (8-А кл.),

Батюк Тетяну (11-Б кл.)

із зайнятими ІІІ місцями в ІІ (міському )етапі

Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (22.11.2013)

22.11.2013р. для учнів 8-11 класів

був проведений конкурс "Містер школи".

Переможцем став учень 10-Б класу Юревич Іван.

21.11.2013р. в школі був проведений семінар  "Визначення готовності педагогів, учнів та батьків до інноваційної діяльності" для слухачів міської школи резерву керівних кадрів.

13.11.2013р. в школі був проведений семінар для керівників шкіл (фах: математика, фізика), слухачів курсів ВІППО.

Вітаємо!

Переможців міських змагань з міні – футболу, учнів 6 - 7 класів нашої школи:

Корнійчука Давида, Каленюк Богдана, Кузьмичука Романа, Філіпова Андрія, Троцько Дениса, Бичок Романа, Степанюка Назарія, Тачинського Дмитра,  Потапчика Івана, Хомича Андрія, Стернійчука Владислава та їхнього керівника Парпуланського Христофора Івановича.

Учасницю Зразкової театральної студії "Нова зірка" Богову Олесю
із зайнятим ІІ місцем на міському конкурсі читців"Вишневі усмішки"
та її керівника Редько С.В.

26 вересня 2013 року о 18:00 годині

в актовій залі школи відбудеться загальношкільна батьківська конференція.
Повістка денна:
1. Вплив сім'ї на виховання дітей
2. Про підсумки роботи школи за минулий рік
3. Про результати навчально - виховної роботи
4 Про організацію роботи з попередження правопорушень
5. Звіт голови ради школи
6. Звіт голови піклувальної ради
7. Презентація сайту школи
8.Вибори членів ради школи і піклувальної ради

Інформація про результати проведення

Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2013»

14 квітня 2013 року було проведено одинадцятий Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня-2013».

47 учнів  нашої школи брали участь у даному конкурсі. За  результатами перевірки    сертифікат   «Відмінно»  отримали  Мельник Х., Шведюк І., Александрова  А. – учні 7 класу; сертифікат «Добре» Панасюк  Ю. – учень 7 класу, Кучер Н., Нижник В., Мархлевич С., Ханенко Ю.  – учні 8 класу, Афоніна М. – учениця 9 класу  та  Гаранчевська І., Галагдін І. – учні 10 класу.

Вітаємо всіх переможців!

Конкурс «Левеня»  запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, хто хоче перевірити свої знання і інтуіцію, помірятися силами з ровесниками з усієї України, взяти участь 4 квітня  2014 року у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі.

Детальну інформацію про конкурс шукайте на сайті http://levenia.com.ua/archive/

Координатор  конкурсу в школі:   І.А. Міщанчук