Четвер, 25.04.2024, 15:35

Кримінальна міліція

Луцький МВ УМВС України

у Волинській області

Наш навчальний заклад обслуговує оперуповноважений Сектору кримінальної міліції у справах дітей Луцького МВ УМВС України у Волинській області, лейтенант міліції Лесь О.В.

З приводу повідомлень Ви можете звертатись за телефоном : (0332) 24-83-57, а також за адресою: м. Луцьк, вул. Грибоєдова, 2 (302 каб.) або на електронну адресу : Kmsd_lutskmvs@ukr.net.

Також повідомляємо електронну адресу Управління кримінальної міліції у справах дітей Міністерства внутрішніх справ: DITYPOLICEMVS.GOV.UA та Сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Волинській області: UKMSD@MAIL.RU яку можуть використовувати як діти так і батьки для направлення запитань та пропозицій щодо організації профілактичної роботи в школі.